Canyonbase / Hakkında

Canyonbase

Canyonbase yazılım ve tasarım alanlarında çalışmalar yapan İstanbul merkezli bir şirkettir. Tasarım takıntısı, alışılmışın dışında bir çalışma anlayışı, güçlü yazılım altyapısı olan bir ekiple kullanıcıların sevdiği işler çıkartır.

Bir hikayenin başlangıcı

Canyonbase, yaratıcılık ve yenilik konusunda oldukça hevesliydi, farklı şeyler yapmak istiyordu. O zamanlar bunun en iyi yolu Wordpress'ti.

TroyWP

2012 yılında kurulan TroyWP sadece Wordpress tema ve eklentileri geliştirmek üzerine oluşmuş bir ekipti. 2015 yılında artık ekip marka kimliğinden, mobil uygulamalara kadar birçok alanda çalışacak konuma gelmişti ve Wordpress'ten sıyrılmak için ismini Kubwa olarak değiştirdi.

Neden sürekli isim değişiyor?

İsim değiştirmek zor bir karar olsa da her zaman arkasında güçlü sebepler oldu. Kubwa ismi benimsenmişti fakat yine de alan adları ve kullanıcı adlarını alınabilmiş değildi. Canyonbase ekibin gerekli olgunluğa eriştikten sonra seçilmiş (ve son olduğunu umduğumuz) bir isim ve ayrıca kulağa havalı geliyor.

Şimdi

Canyonbase sadece isim olarak değil vizyon, düşünce ve davranış olarak da kimliği olan bir şirket. Eskiden olduğu gibi "yeniden markalaşma" çalışmalarından uzaklaşıp yeni markalara odaklanmış; kendi startup projelerini geliştirip şirketleştiren, sanatsal bir bakış açısı kazandıran; güçlü bir yazılım altyapısı bulunan bir şirket.

Hepimiz için daha iyi bir gelecek

Şirket kültürü

Canyonbase hayvan yaşamına ve ekosisteme önem verir. Bu sebeple sosyal sorumluluk projelerinde yer alır ve çalışmalar yapar.

Doğa

Sot ile oluşturulan her web sitesi kusursuz bir kod çıktısı ve hayran bırakan bir hıza sahiptir. Google, Yandex, Bing gibi birçok arama motoru kod kalitesine göre web sitelerine değer biçer. Arama motorları için her zaman kolay okuyabildiği siteler bir adım öndedir. Böylelikle SEO maliyetleri gözle görülür bir şekilde düşer.

Şeffaflık

Bir grup şirketinin sahibi veya 5 ayrı web sitesine hizmet veren bir içerik yöneticisi olabilirsiniz. Sourceturtle, tek bir yönetim paneli ile tüm web sitelerinizi görüntülemenize, yönetmenize ve sadece tek bir tıklama ile arkadaşınıza sitenizde yetki vermenize olanak sağlar.

Cinsiyet eşitliği

Gecenin bir yarısı bile web sitenizi anında aktifleştirebilir ve o an online ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sourceturtle bir sanal pos çözümü ile birlikte tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uygulama ile birlikte gelir. Gereksiz sanal pos başvuruları ve entegrasyonlarına gerek kalmaz.

Hayvan hakları

Yaptığınız HTML temaları Sot'un marketinde yayınlayabilir ve buradan gelir elde edebilirsiniz. Birden fazla web sitesinde içerik yöneticisi olabilir, müşterilerinize düzenleme hizmeti verebilirsiniz. Sot, sahip olduğunuz veya yetkinizin olduğu her web sitesi için akışı anlık olarak görüntülemenize olanak sağlar.

Projeler hayat buluyor

Canyonbase tarafından tamamlanan her bir proje için 10 adet fidan doğaya hediye edilir. Bununla birlikte doğa ve hayvan hakları için projeler üzerinde çalışıyoruz.

Partner şirketlerimizi de projelerimize dahil olmaya davet ediyor ve katılmaları için teşvik kampanyaları düzenliyoruz.

Bilgi »

bang!

Partnerler

İşbirliği yaptığımız şirketler

x
x

Takım

İşine tutkulu, yetenekli, ayrıştırıcı özelliği olan bir grup insan

Milk

Patron

Uğur Hitit

Yazılım mimarı

Mehtap Dönmez

Proje yöneticisi

Ensar Özdiyar

Marka tasarımcısı

Mehmet Kaldırım

Ön uç geliştiricisi

Nurseli Aktaş

İllustratör

Vaseem

Magento geliştiricisi

Yaren Gürbüz

Oyun ve model tasarımcısı

Kağan İlgar

E-ticaret uzmanı

Damla Gündüz İlgar

Dijital reklam

Soner Usta

Arka uç geliştiricisi

Nisa Bay

İçerik yöneticisi

İlayda

İçerik yöneticisi

Büşra

Sanat yönetmeni

Taha Yılmaz

Sanat yönetmeni

Umut Yeşilnar

Video editör

Canyonbase.com kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tarayıcı çerezlerini kullanır, bilgileriniz paylaşılmaz.