Canyonbase /

Hakkında

Canyonbase

Canyonbase yazılım ve tasarım alanlarında çalışmalar yapan İstanbul merkezli bir şirkettir. Pixel perfect takıntısı, alışılmışın dışında bir çalışma anlayışı, güçlü yazılım altyapısı olan bir ekiple kullanıcıların sevdiği işler çıkartır.

Projeler hayat buluyor

Biten her proje için 10 adet fidan doğaya hediye ediyoruz. Bununla birlikte doğa ve hayvan hakları için projeler üzerinde çalışıyoruz.

Bilgi

TroyWP

2012 yılında kurulan TroyWP sadece Wordpress tema ve eklentileri geliştirmek üzerine oluşmuş bir ekipti. 2015 yılında artık ekip marka kimliğinden, mobil uygulamalara kadar birçok alanda çalışacak konuma gelmişti ve Wordpress'ten sıyrılmak için ismini Kubwa olarak değiştirdi.

Neden sürekli isim değişiyor?

İsim değiştirmek zor bir karar olsa da her zaman arkasında güçlü sebepler oldu. Kubwa ismi benimsenmişti fakat yine de alan adları ve kullanıcı adlarını alabilmiş değildik. Canyonbase ekibin gerekli olgunluğa eriştikten sonra seçilmiş (ve son olduğunu umduğumuz) bir isim ve ayrıca kulağa havalı geliyor.

Şimdi

Canyonbase sadece isim olarak değil vizyon, düşünce ve davranış olarak da kimliği olan bir şirket. Eskiden olduğu gibi "yeniden markalaşma" çalışmalarından uzaklaşıp yeni markalara odaklanmış; kendi startup projelerini geliştirip şirketleştiren, sanatsal bir bakış açısı kazandıran; güçlü bir yazılım altyapısı bulunan bir şirket.

bang!

Takım

İşine tutkulu, yetenekli, ayrıştırıcı özelliği olan bir grup insan

Milk

Patron

Uğur Hitit

Yazılım mimarı

Yaren Gürbüz

Oyun ve model tasarımcısı

Ensar Özdiyar

Marka tasarımcısı

Bircan Orman

Dijital reklam

Nurseli Aktaş

İllustratör

Nisa Bay

İçerik yöneticisi

Umut Yeşilnar

Video editör

Coşkun Civelek

İçerik yöneticisi

İlayda

İçerik yöneticisi

Büşra

Sanat yönetmeni

Taha Yılmaz

Sanat yönetmeni